Prawo rodzinne

pomagamy osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom

Kancelaria prowadzi sprawy rodzinne. Sprawy te dotyczą postępowań o rozwód czy separacje. Ze sprawami tymi związane są postępowania dotyczące alimentów na dzieci jak również tego, komu powierzyć wykonywanie władzy rodzicielskiej nad dziećmi. Często bierzemy udział w postępowaniach dotyczących pozbawienia władzy rodzicielskiej jak również ustalenia i uregulowania kwestii kontaktów z małoletnimi.

Jak dojdzie do rozwodu sprawą niezmiernie ważną dla byłych już małżonków jest kwestia podziału wspólnego majątku. W tożsamy sposób zajmujemy się sprawami dotyczącymi rozliczenia wspólnego majątku związku nie małżeńskiego.

Wiemy, iż sprawy rodzinne są sprawami trudnymi, nie tylko pod względem prawnym lecz również emocjonalnym. Dlatego też staramy się prowadzić postępowania rodzinne w taki sposób aby uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy z jak najmniejszą ilością złych emocji , jakie często ujawniają się w sprawach rodzinnych.

Wiemy, iż sprawy rodzinne są wyjątkowe trudne i skomplikowane. Związane są z dużymi emocjami dla każdej ze stron. Dlatego też staramy się prowadzić takie sprawy z uwzględnieniem ich specyfiki. Prowadzimy sprawy o rozwód czy seperację dochodząc ustalenia kto jest winny rozpadu małżeństwa czy jeden z małżonków, może obydwu a może żaden z nich. Ze szczególną uwagą zajmujemy się kwestią dotyczącą dzieci. Prowadzimy sprawy o alimenty jak również dotyczące pozbawienia władzy rodzicielskiej czy też sprawy dotyczące uregulowania kontaktów. Z praktyki wiemy, iż strony najczęściej są wzajemnie negatywnie do siebie nastawione i często zapominają o dziecku. Dlatego też staramy się nie tylko rozwiązać zaistniałe problemy prawne lecz również zadbać aby na rozstaniu rodziców najmniej ucierpiały dzieci.

Prowadzimy wreszcie wszelkie sprawy dotyczące rozliczenia czy to majątku małżeńskiego w drodze podziału majątku czy też np konkubinatu.

Zapraszamy do kontaktu. 

Co nas wyróżnia

NASZE ZALETY

Zaangażowanie
0%
Profesjonalizm
0%
Doświadczenie
0%

Kontakt

potrzebujesz wsparcia? skontaktuj się z nami

 KANCELARIA ADWOKACKA JOANNA GAZDA, KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PAWEŁ GAZDA – ADWOKAT POZNAŃ 

Call Now Button
Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin